הספריה ויד שניה

הספרייה הקסומה – ספרים יד שניה ב0 מחיר ומקסימום הנאה !

הספריה בשבילי היא מקום לחלום ללא גבולות . האהבה שלי לספרים התחילה בגיל צעיר ומאז רק מתגברת מבחינתי ההגעה לספריה , מרגיש כמו להגיע לבית חם ומוכר . בית בו תמיד מצפים לך ובו הכל אפשרי.  בכל ספר הייתה טמונה הבטחה להרפתקאה מרגשת  ומלהיבה ואני מסתובבת בין הספרים אני חשה את השמחה וההתרגשות .

פעם היה ברור ומושרש בתרבות שלנו שרוצים ספר הולכים לספריה ! בשנים האחרונות רבים עזבו ברעש גדול והעדיפו לקרוא חדש מהחנות ולשמור אותו בבית לעצמם …סוג של אגואיזם מודרני והספר איבד את השמחה חיים שלו בלחלוק ידע וסיפור ובכך לעבור מיד ליד .

1b87bee609d835278a692e3ac2fb879d

האמת שאני מאלו שאוהבים לחלוק ספרים חלק מהכייף זה להחזיק ספר לראות את הטביעות אצבע הכתמים של הקפה ולנסות לדמיין באיזה בית הוא ביקר ומי החזיק בו? ומה חשב על הסיפור זה חלק מהקסם של הספריה לבוא לפגוש חבר\ספר חדש ואז להיפרד ממנו ….הספרים הם החברים הכי טובים שלי והכי כייף לי לבקר אותם פעם בשבוע כי לא יכולה לשמור על כולם אצלי הביקור מאפשר לי לנשום אותם עמוק וללטף בדרך לחבר חדש במדף,  מעבר לכך שהספרניות הפכו כבר למשפחה מוכרת ומזהות אותי בשמי ומקלידות את המנוי מהזיכרון ככה זה שאתה בבית 🙂

מקווה שעשיתי לכם מספיק חשק לחפש את הספריה הקרובה אליכם – רשימת הספריות הארצית כולל כתובות וטלפונים לחצו כאן

מעבר לזה יש גם את חנויות היד שניה הפזורים מרחבי הארץ , זה ההזדמנות לשחרר לחופשי ספרים שאתם לא חפצים בהם כבר ולרכוש חדשים במחירים מוזלים החל מ10 ש"ח ועד מקסימום של 45 ש"ח . היתרון הגדול מגיע בספרות רומנטית ישנה פה מגיעים ספרים שנעלמו לפעמים מהספריה וימצאו שם .לצד ספרים חדשים ועוד הפתעות חוויתית.

רשימת חנויות יד שניה ברחבי הארץ – לחצו כאן

בשנים האחרונות חל עוד שדרוג של אתרים המאפשרים לך לאתר ספרים יד שניה, הרכישה כמובן על אחריותכם מעולם לא רכשתי שם 🙂 ממה שקראתי הם שולחים עד הבית …

סיפור חוזר , בוקספר , ועוד …