לקרוא דיגיטלי

איך לקרוא בספרים במחיר מוזל ? ספר דיגיטלי הדבר הגדול הבא !

אני גיליתי את פלאי הטכנולוגיה ומודה שהתמכרתי לגמרי מבחינתי זה פשוט מושלם אני מאוהבת בזה זה פשוט תענוג ובמיוחד לבעייתים כמוני שיש להם קושי בדחיית סיפוקים , ויכולים לקנות ספר מיד ! החוויה הופכת להיות מהנה שמשתמשים לקריאה בטאבלט .

אנסה לשפוך אור על היתרונות והחסרונות (מבחינתי כמעט אין) ולא האמנתי שאני יגיד את זה אחרי הכול הספריה היא המקום השקט האהוב עלי בעולם… בביקור השבועי שלי שם הוא בגדר חובה ! אפילו אם זה רק להסניף את הספרים מבחינתי הוא חובה ! אבל שרוצים לקרוא ספרים חדשים בעלות נמוכה זה הפתרון המהיר והפשוט והזמין .

הקריאה הדיגיטלי דורשת נחישות ותרגול הדבר המדהים שזול להתנסות ! אז אל תפחדו לקפוץ למים כמו כל דבר חדש זה דורשת תעוזה והסתגלות .

למי שקוראים באנגלית תוכלו להוריד את אפליקצית קינדל או אמזון להוריד ספרים בחינם להתנסות ולהנאה באמת יש מגוון אדיר וחינמי וקבוצות פייסבוק המעדכנות על ספר חדש ומעניין שנכנס לרשימת החינמים. מה גם שאמזון מאפשר לכן לסנן לפי חינם והמלצות יש יותר קל מזה ? .

לאלו שקוראות עברית גם קל ופשוט הורידו אפלקציה והתחילו להנות אני מעדיפה לא להתפזר ישנה חברה שהיא המומחית באפליקציה של קריאה הליקון ספרים ועליה אני ממליצה אני קונה במספר חנויות דיגיטליות וכולן שולחות לי מיד את הקובץ ישירות לשם.  יש המון אתרים שהקימו אפליקציה יעודית עבורם אבל באמת אתם רצינים?  זה מעצבן להחזיק כמה אפליקציות ובכל אחת הספרים מפוזרים …לשמחתי רוב האתרים הישראלים יש הסכם מול הליקון ולכן כל הספרים מתנקזים לשם .

ולכן היא האהובה עלי מעבר לזה שיש לה כל מיני פיצרים נוחים …:)

להורדת האפליקציה והסברים על הליקון ספרים לחצו פה הליקון

היתרונות בקריאה דיגיטלית >>>

  • מחיר זול שנע ברכישה ביון 29 ש"ח – 42 ש"ח (תלוי כמות דפים והוצאה ועוד)
  • אקולוגי וחוסך מקום אכסון וחולי ספרים אחרי כמה שנים זה נהייה קריטי
  • היכולת לקרוא בלילה בחושך (שימושי במיוחד שבן הזוג לצידך רוצה לישון )
  • קבלת הספר מיד בתום הקניה מבלי לצאת מהבית או בכל מקום אחר
  • היכולת לקרוא בכל מקום ומהמקום שהפסקת (מסתכרן עם הטלפון הנייד )
  • היכולת להתאים את גודל המרווחים , הכתבה , האור ועוד לטעמכם !
  • היכולת לרכוש בכל זמן נתון ספר חדש גם באמצע הלילה שבא לכם !

מה צריך יותר מזה ? טוב למען ההגינות יש חסרונות מינורים לדעתי>>>>

דיגיטלי

  • צריך לדאוג להטעין מדי פעם את הטאבלט 😦
  • בשבת וזה מבחינתי כשומרת שבת חיסרון מבעס (נשארים במתח עד מוצ"ש)
  • אי אפשר להעביר הלאה (טכנית ניתן לתת כניסה וסיסמה לענן שלכם לחברים

בקיצור היתרונות גדולים מהחסרון יש המון קיבעון בנושא והרגל ברגע שתעברו את את הקיר הדמיוני בראש ותתחילו להתרגל לא תאמינו מה עשיתם לפני !

אין ספק שהאידיאלי הוא השילוב בין קריאה דיגיטלי לספרים קלסים במינון נכון ….כי עדיין אין תחליף לריח הדפים ומדי פעם מתגעגעת אליהם ( אבל לא יותר מדי 🙂

עוד הסבר נעים ופשוט לקריאה דיגיטלית והתאמת האפלקציה לטעמכם

תהנו 🙂